URZĘDOWSKI

Bydgoszcz

OKNA VEKA

alphalineNajnowsze rozwiązania dla najbardziej wymagających klientów. Stolarka wykonana na tym profilu polecana jest głównie do domów energooszczędnych, gdzie ważne jest utrzymanie ciepła oraz dodatkowo maksymalizowanie zysku energetycznego z promieniowania słonecznego.

 

  RAMY:

 • Wielokomorowa konstrukcja
  Sześciokomorowy system o szerokości przekroju 90mm
 • Ścianki zewnętrzne w Klasie A
  Grubość ścianek zewnętrznych profila spełnia najwyższe standardy RAL (PN-EN 12608)
 • Specjalna konstrukcja wzmocnienia skrzydła i ramy
  Wzmocnienia stalowe zapewniające stabilność statyczną i długookresową funkcjonalność
 • większe doświetlenie wnętrz
  Dzięki niskiej wysokości łącznej skrzydła i ramy wynoszącej 118mm zwiększa się powierzchnia szyby.
 • Specjalna konstrukcja wzmocnienia skrzydła i ramy

Wzmocnienie stalowe o grubości 1,5mm o przekroju zamkniętym w ramie i przekroju otwartym w skrzydle

 • możliwość zastosowania różnych grubości pakietów szybowych od 24 do 50mm
 • potrójny układ uszczelek zapewniający doskonałą szczelność, izolacyjność akustyczną i cieplną.
 • przy zastosowaniu klina docieplającego i pakietu szybowego dwukomorowego możliwe jest uzyskanie współczynnika przenikania ciepła nawet 0,9 W/m2K
 • kolorystyka

Możliwość wykonania stolarki w różnorodnych kolorach - według palety VEKA

OKUCIA:

Okna są standardowo wyposażone w nowoczesne i niezawodne okucia firmy WINKHAUS.

SZKŁO:

W oknach zakładane są najwyższej jakości szyby termoizolacyjne renomowanej firmy PILKINGTON POLSKA.

Okna VEKA Perfectline skutecznie ograniczą straty ciepła w budynku oraz zapewnią skuteczne tłumienie hałasu - to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią ciepło i ciszę domowego ogniska; kształt profili komponuje się z każdym wnętrzem nie zakłócając dotychczasowego ładu i porządku; perfekcyjnie dobrane materiały i wyposażenie czynią z tych okien produkt najwyższej klasy.

perfectline

efectlineSeria VEKA Efectline to przede wszystkim dobra i ceniona przez użytkowników konstrukcja. Użyte dobre materiały zapewniają niezawodność działania oraz komfort dla domowników we wszelkich warunkach. Komu zatem można polecić okna z serii VEKA Efectline? Przede wszystkim osobom, które szukają okien dobrej jakości, ale za niewygórowaną cenę. Okna z tej serii również zainteresują osoby o ponad normatywnych wymaganiach, z uwagi na bardzo rozbudowany system. Dzięki temu spełniają wszystkie potrzeby stawiane budynkom jednorodzinnym, aż po duże obiekty budowlane.

swinglineOkna serii VEKA Swingline to oferta dla osób z wysokimi wymaganiami co do jakości i estetyki; starannie dobrane materiały, szeroka na 70 mm głębokość zabudowy oraz 5 komór powodują, że okna są „cieplejsze i cichsze". Doskonały wybór do domów jednorodzinnych lub nowoczesnych apartamentów; okna z tej serii posiadają wiele możliwości, jeśli chodzi o rozwiązania poprawiające funkcjonalność oraz bezpieczeństwo użytkowników