URZĘDOWSKI

Bydgoszcz

innova BluEvolutionOkno w standardzie to perfekcyjne połączenie konwencjonalnej technologii i innowacyjnej myśli technicznej. Profile używane do produkcji okien Urzędowski INNOVA zostały wytworzone w nowoczesnej fabryce w Niemczech, przez światowej klasy firmę Brugmann/Salamander. Nowoczesny design konstrukcji oraz najwyższej jakości materiały wykorzystane do jego produkcji gwarantują niezawodność i długowieczność okien INNOVA. Charakteryzują się wieloma ważnymi szczegółami:

 1. Profile PCW zgodne z klasą RAL-A:
  • Grubość ścianek zewnętrznych 3mm.
  • Profil 6-komorowy o szerokości 92 mm (ościeżnica) i 103 mm (skrzydło).
  • Wzmocnienia stalowe 1,5 mm (okna białe) i 2 mm (okna z okleiną).
  • Nadzwyczajna izolacja cieplna osiągalna już w standardowym wykonaniu Uw=0,83W/m2K
 2. Pakiet 3-szybowy z "ciepłą" ramką o Ug=0,6W/m2K
 3. Okucie obwiedniowe activPilot Concept: 3 zaczepy antywyważeniowe, mikrowentylacja, stopniowanie uchyłu, blokada błędnego położenia klamki.

innova BluEvolutionOkno w standardzie INNOVA Arte to perfekcyjne połączenie konwencjonalnej technologii i innowacyjnej myśli technicznej. Profile używane do produkcji okien Urzędowski INNOVA Arte zostały wytworzone w nowoczesnej fabryce we Włocławku, przez światowej klasy firmę Brugmann/Salamander. Nowoczesny design konstrukcji oraz najwyższej jakości materiały wykorzystane do jego produkcji gwarantują niezawodność i długowieczność okien INNOVA Arte. Charakteryzują się wieloma ważnymi szczegółami.

 1. Profile PCW zgodne z klasą RAL-A:
  • Grubość ścianek zewnętrznych 3 mm.
  • Profil 5-komorowy o szerokości 73 mm (ościeżnica).
  • Szerokie wzmocnienia stalowe.
  • Nadzwyczajna izolacja cieplna osiągalna już w standardowym wykonaniu Uw=0,83W/m2K.
 2. Pakiet 2-szybowy z z szybą niskoemisyjną o Ug=1,1 W/m2K.
 3. Okucie obwiedniowe activPilot Concept: 3 zaczepy antywyważeniowe, mikrowentylacja, stopniowanie uchyłu, blokada błędnego położenia klamki
  UWAGA! W profilach białych 2-stronny klasa B (grubość ścianek zewnętrznych 2,5 mm - 2,8 mm).